Bruk:
Ringhåndtak 587B-60SB for bobil, båt, inspeksjonspanel, inspeksjonsdør.
De kan monteres både vertikalt og horisontalt.
Ringhåndtaket 587B-60SB er ideelt for blant annet:
- yacht
- Bobil
- båt
- inspeksjonsklaff
- inspeksjonsdør
Materiale:
- De høykvalitets ringformede sammenleggbare håndtakene 587B-60SB er laget av messing
Flate:
- Sateng matt
Montering:
- De ringformede sammenleggbare håndtakene 587B-60SB er for innfelling
- Den festes med skruene som følger med i leveringsomfanget (treskrue med forsenket hode med åpning 3,1 x 20 mm)
- En 60 mm (2-23/64″) x 47,5 mm (1-7/8″) utskjæring må gjøres på døren for installasjon
- Dybden på utskjæringen (h3) må være minst 14 mm (35/64″) mm (for flere detaljer se monteringstegningen )
Egenskaper:
- Vekt: 80g
- Størrelse: 47,5 mm (1,9 tommer)
- ringformet
- Materialtykkelse: 2,5 mm (3/32″)
- Pålitelig
- Stabil
- Robust
- Sateng matt
- Høy merkekvalitet fra Sugatsune / LAMP®
For ytterligere dimensjoner og detaljer se teknisk tegning .
Dimensjonene:
- Lengde på ringformet sammenleggbart håndtak (H1): 60 mm (2-23/64″)
- Bredde (L): 47,5 mm (1-7/8″)
- Dybde (h2): 13 mm (33/64″)
- Grepringdiameter (L1): Φ36mm (1-27/64″)
- Håndtaksområdets diameter (L2): Φ24,5 mm (31/32″)
Inkludert:
- 1 stk ringformet sammenleggbart håndtak 587B-60SB laget av solid og robust messing, satengmatt
- 4x slissede forsenkede treskruer 3,1 x 20 mm