Bruk:
Innfelt håndtak FH-100BK-00 for kontormøbler, hjemmemøbler, kjøkkenskap.
Etter aktivering svinger håndtaket automatisk tilbake til hvileposisjon.
Det innfelte håndtaket FH-100BK-00 kan monteres i dører med en dørtykkelse på minst 25 mm (63/64″).
Montering i metallmøbler er også mulig.
Det innfelte håndtaket FH-100BK-00 er ideelt for blant annet:
- Kontor møbler
- møbler til hjemmet
- kjøkkenskap
Materiale:
- De høykvalitets innfelte sammenleggbare håndtakene FH-100BK-00 er laget av sinklegering (ZDC).
Flate:
- Forniklet, satengmatt
Montering:
- Den festes med skruene som følger med i leveringsomfanget (pan-hodeskrue M3 x 12)
- For installasjon må det lages en utskjæring 94 mm (3-45/64″) lang og 22 mm (55/64″) bred foran.
Egenskaper:
- Vekt: 105g
- Størrelse: 100 mm (4 tommer)
- Omhyggelig redigert
- Ergonomisk
- Stabil
- Robust
- Forniklet, satengmatt
- Høy merkekvalitet fra Sugatsune / LAMP®
For ytterligere dimensjoner og detaljer se teknisk tegning .
Dimensjonene:
- Innløpsbrett håndtakslengde: 100 mm (3-15/16″)
- Bredde: 25 mm (63/64″)
- Dybde: 16 mm (5/8″)
- Avstanden mellom monteringshullene er 42 mm (1-21/32″)