4 deler robust møbeljusterer, laget av robust polyacetal (POM), overflate: hvit, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm (63/64″), versjon: standard, lastekapasitet: 600 kg (1323 lbs)
Bruk:
Justerbar fot for bordben, møbelben, skapføtter og mye mer.
Den monteres på overflaten og krever derfor ingen tidkrevende fresing eller bearbeiding av møblene.
5 mm (13/64″) justeringsområdet hjelper til med å kompensere for små ujevnheter i gulvet og holde møblene stabilt justert.
På grunn av sitt kompakte design med ⌀25 mm (63/64″), passer B571-25-WH justerbar fot godt med bordben, skapben, sokler og små møbelkonstruksjoner.
Dette produktet er standardversjonen.
De høykvalitets B571-25-WH møbeljusteringene er ideelle for blant annet:
- Bord
- kabinett
- Sofa
- Hylleføtter
- Sokkel
- Små møbler
- Innebygde møbler
- Ben
- møbelben
- Kabinettføtter
Materiale:
- B571-25-WH møbeljustererne er laget av robust polyacetal (POM)
Flate:
- Hvit
- Hvite overflater formidler en ren og moderne estetikk
- Fargen hvit reflekterer lyset effektivt, noe som får rommene til å se lysere og visuelt større ut
Montering:
- Festingen gjøres med skruer på panhode ⌀3,5 mm (ikke inkludert)
- B571-25-WH justerbar fot har to monteringshull med en avstand på 10 mm (25/64″). Monteringshullene er ⌀3,6 mm (9/64″) i diameter
Egenskaper:
- Versjon: Standard
- Vekt: 7g
- Lastekapasitet (lastekapasitet): 600 kg (1323 lbs) – for 4 stykker
- Diameter: ⌀25 mm (63/64″)
- Tilgjengelig i 2 overflatefarger: hvit og svart
- Tilgjengelig i 3 diametre: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm og ⌀ 40 mm
- Tilgjengelig i 3 versjoner: standard, med kryssfordypning og med filtpute
- Enkel installasjon, stabil
- For innendørs bruk
- Overflatemontert montering uten å maskinere tredelen
- Justeringsområde: 5 mm (13/64″)
- Egnet for små og vanskelig tilgjengelige monteringsområder
- Hvit
- robust, lett
- Høy merkekvalitet fra Kojima (Japan)
For flere dimensjoner og detaljer , se teknisk tegning.
Dimensjonene:
- Diameter på møbeljusteringen: ⌀25 mm (63/64″)
- Høyde: 10 mm (25/64″)
- Bredde: 10 mm (25/64″)
- Justerbar hettehøyde: 13 mm (33/64″)
Inkludert:
- 4 deler Furniture Adjuster B571-25-WH laget av robust polyacetal, hvit, 25 mm (63/64″), versjon: Standard