4 solide møbler, lastekapasitet: 400 kg (882 lbs), overflate: hvit, ⌀19 mm (3/4″), versjon: standard, B571-19-WH. Justerbar fot for bordben, møbelben, skapføtter og mye mer, av Kojima (Japan)
På lager
Beskrivelse
4 deler robust møbeljusterer, laget av robust polyacetal (POM), overflate: hvit, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm (3/4″), versjon: standard, lastekapasitet: 400 kg (882 lbs)
Bruk:
Justerbar fot for bordben, møbelben, skapføtter og mye mer.
Robust møbeljusterer, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm, fra Kojima, lastekapasitet: 400 kg (882 lbs), hvit, versjon: standard. Anvendelseseksempel på kabinettet
Den monteres på overflaten og krever derfor ingen tidkrevende fresing eller bearbeiding av møblene.
5 mm (13/64″) justeringsområdet hjelper til med å kompensere for små ujevnheter i gulvet og holde møblene stabilt justert.
Robust møbeljusterer, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm, fra Kojima, lastekapasitet: 400 kg (882 lbs), hvit, versjon: standard. Applikasjonseksempel ved bordet
På grunn av sitt kompakte design med ⌀19 mm (3/4″), passer B571-19-WH justerbare ben godt med bordben, skapben, sokler og små møbelkonstruksjoner.
Dette produktet er standardversjonen.
Robust møbeljusterer, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm, fra Kojima. Tilgjengelig i 2 overflatefarger: hvit og svart, i 3 diametre: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm og ⌀ 40 mm, og i 3 finisher: standard, med kryssspor og filtplate
De høykvalitets B571-19-WH møbeljustererne er ideelle for blant annet:
  • Bord
  • kabinett
  • Sofa
  • Hylleføtter
  • Sokkel
  • Små møbler
  • Innebygde møbler
  • Ben
  • møbelben
  • Kabinettføtter
Materiale:
  • B571-19-WH møbeljustererne er laget av robust polyacetal (POM)
Flate:
  • Hvit
  • Hvite overflater formidler en ren og moderne estetikk
Montering:
  • Festingen gjøres med skruer på panhode ⌀3,5 mm (ikke inkludert)
  • B571-19-WH justerbare fot har to monteringshull med 7 mm (9/32 tommers mellomrom). Monteringshullene har en diameter på ⌀0,125984251968504
Robust møbeljusterer, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm, fra Kojima, lastekapasitet: 400 kg (882 lbs), hvit, versjon: standard. Samlingstegning
Robust møbeljusterer, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm, fra Kojima, lastekapasitet: 400 kg (882 lbs), hvit, versjon: standard. monterings tegning
Egenskaper:
  • Versjon: Standard
  • Vekt: 4 g
  • Lastekapasitet (lastekapasitet): 400 kg (882 lbs) – for 4 deler
  • Diameter: ⌀19 mm (3/4″)
  • Tilgjengelig i 2 overflatefarger: hvit og svart
  • Tilgjengelig i 3 diametre: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm og ⌀ 40 mm
  • Tilgjengelig i 3 versjoner: standard, med kryssfordypning og med filtpute
  • Enkel installasjon, stabil
  • For innendørs bruk
  • Overflatemontert montering uten å maskinere tredelen
  • Justeringsområde: 5 mm (13/64″)
  • Egnet for små og vanskelig tilgjengelige monteringsområder
  • Hvit
  • robust, lett
  • Høy merkekvalitet fra Kojima (Japan)
For flere dimensjoner og detaljer , se teknisk tegning.
Dimensjonene:
  • Diameter på møbeljusteringen: ⌀19 mm (3/4″)
  • Høyde: 10 mm (25/64″)
  • Bredde: 7 mm (9/32″)
  • Justerbar hettehøyde: 13 mm (33/64″)
Robust møbeljusterer, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm, fra Kojima, lastekapasitet: 400 kg (882 lbs), hvit, versjon: standard. Teknisk tegning
Inkludert:
  • 4 møbler justerer B571-19-WH laget av robust polyacetal, hvit, 19 mm (3/4″), versjon: Standard